• (232) 255 20 30
  • info@haktanasansor.com

KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Asansör sektörü Türkiye'nin yükselen yıldızı olmaya adaydır.Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal - uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup asansörlerde güvenlik ve kalite anlayışı ön plana çıkmıştır.
Bu amaçla devamlı atılımlar yapan HAKTAN ASANSÖR hızla gelişmekte olan asansör teknolojilerini takip ve transfer ederek, kendi bünyesinde uygulamak için asansör malzeme üreticisi firmalar ile antlaşmalar yapmış, böylece kademesiz hızlı, tam otomatik asansörlerin montajını kendi yetiştirdiği teknik kadroyla garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.
01

Vizyonumuz

Güvenilir markalarımızla, müşterilerimizin yaşamına değer katan ürün ve hizmetlerimizle asansör sektöründe lider olmak.
02

Misyonumuz

Bizimle iletişime geçen herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.
03

Kalite Politikamız

Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay tedarik edilen ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri kullanır ve satış sonrası hizmet veririz.

Belgelerimiz

Markamızı almış olduğumuz belgelerimizle tescilledik.

ISO 9001:2015

GQ 354 Mod E CMB

Mühendis Yetki Belgesi

Marka Tescil

LC 289 Mod BE

Hizmet Yeterlilik

Mesleki Yeterlilik

Mesleki Yeterlilik

Mesleki Yeterlilik

Kalfalık Belgesi

Ustalık Belgesi

TEKNİK SERVİS

Her türlü arıza ve teknik destek için formumuzu doldurarak bizden destek alabilirsiniz.
SERVİS İSTE